ورود به فروشگاه الکترونیکی

فروشگاه اینترنتی

 

پیشنهاد روز

اوقات شرعی

اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
اوقات به افق :
۱۳۹۷-۰۹-۲۸
در راستای رسالت فرهنگي آستان قدس رضوی در ترویج فرهنگ کتابخوانی مناطق محروم؛

فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی «به‌نشر» شعبه «زاهدان» افتتاح شد

با توجه به نیازسنجی صورت گرفته و در جهت رسالت فرهنگي آستان قدس رضوی برای کمک به مناطق کم برخوردار و محروم، فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی انتشارات آستان قدس رضوی شعبه «زاهدان» به متراژ 40 مترمربع در خیابان دانشگاه این شهر و مقابل دانشگاه سیستان و بلوچستان راه اندازی شد.

در راستای رسالت فرهنگي آستان قدس رضوی در ترویج فرهنگ کتابخوانی مناطق محروم؛

فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی «به‌نشر» شعبه «زاهدان» افتتاح شد

معاون بازرگانی به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی «به‌نشر» شعبه «زاهدان» در راستای رسالت فرهنگي آستان قدس رضوی در ترویج فرهنگ کتابخوانی در مناطق محروم راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی به‌نشر، حسین تیموری اظهار کرد: با توجه به نیازسنجی صورت گرفته و در جهت رسالت فرهنگي آستان قدس رضوی برای کمک به مناطق کم برخوردار و محروم، فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی انتشارات آستان قدس رضوی شعبه «زاهدان» به متراژ 40 مترمربع در خیابان دانشگاه این شهر و مقابل دانشگاه سیستان و بلوچستان راه اندازی شد.

وی با بیان اینکه افتتاح فروشگاه های کتاب به‌نشر با اولویت مراکز استان ها در مناطق محروم با هدف توانمندسازی فرهنگی ساکنان این مناطق در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: انتشارات آستان قدس رضوی به عنوان بزرگترین ناشر شرق کشور با بیش از سه دهه فعالیت، دارای 30 فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در سراسر کشور است که هم اکنون شعبه جدید این انتشارات در استان سیستان و بلوچستان و شهر زاهدان افتتاح شد.

تیموری با اشاره به اینکه در دو سال اخیر یکی از برنامه‌های آستان قدس رضوی ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و اهدای کتاب به مناطق کم برخوردار و محروم بوده است، خاطرنشان کرد: فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی انتشارات آستان قدس رضوی شعبه «زاهدان» نخستین فروشگاه این انتشارات است که مدیریت آن توسط یکی از بانوان اداره می شود.

وی با بیان اینکه به‌نشر به عنوان بزرگترین ناشر شرق کشور درصدد است در مراکز تمام استانها شعب و یا نمایندگی فروش خود را مستقر کند، تصریح کرد: انتشارات آستان قدس رضوی دارای 15 فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در مشهد مقدس و 15 فروشگاه و نمایندگی در شهرهای تهران، خرم آباد، تبریز، اردبیل، شاهرود، تربت حیدریه، شهرکرد، گرگان، بجنورد، چناران، درگز، گلبهار، نیشابور، بیرجند، طبس می باشد.

معاون بازرگانی به‌نشر با اشاره به اینکه در راستای حمایت از تولید ملی و به منظور گسترش فرهنگ اصیل اسلامی، کالاهای فرهنگی صد در صد تولید داخل در فروشگاه های کتاب و محصولات فرهنگی آستان قدس رضوی عرضه می شود، عنوان کرد: در فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی به‌نشر شعبه «زاهدان» بیش از یک هزار و 500 عنوان کتاب با تیراژ  10 هزار جلد در موضوعات معارف اسلامی، سنت و سیره اهل بیت(ع) به ویژه سیره رضوی، سبک زندگی اسلامی، زائر و زیارت و گفتمان انقلاب اسلامی و.. در تمامی رده های سنی شامل کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به همراه کالاهای فرهنگی عرضه می شود.

علاقه‌مندان برای آگاهی از اخبار به‌نشر و مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره 30003209 یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق پیامرسان‌های بله و ایتا به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود