ورود به فروشگاه الکترونیکی

فروشگاه اینترنتی

 

پیشنهاد روز

اوقات شرعی

اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
اوقات به افق :
۱۳۹۷-۱۰-۱۰
تازه های «به‌نشر» با نگاهی به ایده های مهم از دریچه آینده

«50 ایده مهم درباره آینده که شما باید بدانید» منتشر شد

نکاتی که در این کتاب آمده بسیار نرم و موجز، قابل فهم و درک است و مخاطب به درک و شناخت جدیدی از مغز می رسد.

تازه های «به‌نشر» با نگاهی به ایده های مهم از دریچه آینده

«50 ایده مهم درباره آینده که شما باید بدانید» منتشر شد

معاون تولید به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: مجموعه«50 ایده مهم درباره آینده که شما باید بدانید» توسط انتشارات آستان قدس رضوی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی به‌نشر، سید احمد میرزاده در همین زمینه اظهار کرد: مجموعه«50 ایده مهم درباره آینده که شما باید بدانید» تالیف ریچارد واتسون و با ترجمه محمدرضا موحدیان توسط به‌نشر در قطع وزیری و با شمارگان یک هزار نسخه راهی بازار نشر شده است.

وی تصریح کرد: مجموعه«50 ایده مهم درباره آینده که شما باید بدانید» در 50 فصل و با موضوعاتی همچون جنگ های سایبری و هواپیماهای بدون سرنشین، جنگ های آبی، کاهش منابع، کشاورزی دقیق، شهرهای هوشمند، نسل بعدی حمل و نقل، هوش مصنوعی، ژنومیک شخصی، ترابشریت، انرژی خورشیدی از فضا، بهره برداری از ماه، آسانسورهای فضایی، ششمین انقراض بزرگ، حضور جاودانه خدا و... به تکنولوژی های جدید و اکتشاف های علمی در این موضوعات و ایده های مهم در هر یک از این حوزه ها می پردازد.

معاون تولید به‌نشر یادآور شد: به‌نشر از مجموعه«50 ایده مهم که شما باید بدانید»، تاکنون مجموعه های دیگری با عناوین «50 ایده مهم درباره مدیریت که شما باید بدانید»، «50 ایده مهم درباره اقتصاد که شما باید بدانید» و ««50 ایده مهم درباره مغز که شما باید بدانید» را منتشر کرده است.

میرزاده ادامه داد: «50 ایده مهم درباره مدیریت که شما باید بدانید» نوشته ادوارد راسل والینگ و ترجمه سجاد فلاحتی تلاش میکند نه تنها مواردی از جمله راهبردهای کلی مدیریت را به خواننده ارائه دهد بلکه ایده‏های متنوع را نیز در خصوص مباحثی همچون شیوه‌های برنامهریزی، رقابت و انگیزش مطرح میکند.

معاون تولید به‌نشر تصریح کرد: «50 ایده مهم درباره اقتصاد که شما باید بدانید» که توسط ادموند کانوی نوشته شده و سعید فضایلی هاشمی آن را به فارسی ترجمه کرده است، زمینه‌ای را فراهم می‌کند تا خواننده ناآشنا با علم اقتصاد بدون درگیر شدن با حجم انبوهی از اعداد و آمار و جزئیات فنی و پیچیده اقتصادی در پایان هر بخش با یک دیدگاه نو یا یک مفهوم تازه آشنا شود و علاوه بر دانشجویان رشته اقتصاد، فعالان اقتصادی می‌توانند بدون نیاز به مطالعه منابع متعدد و صرف زمان طولانی، اصول پایه اقتصاد را بهتر بشناسند.

وی خاطرنشان کرد: «50 ایده مهم درباره مغز که شما باید بدانید» نیز توسط محب کاستاندی نگارش و به همت محمدرضا فیاضی بردبار و آرش عسکری نوغانی ترجمه شده و با وجود شگفت انگیز بودن و بدیعیات نکاتی که در این کتاب آمده بسیار نرم و موجز، قابل فهم و درک است و مخاطب به درک و شناخت جدیدی از مغز می رسد.

علاقه‌مندان برای آگاهی از اخبار به‌نشر و مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره 30003209 یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق پیامرسان‌های بله و ایتا به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود