ورود به فروشگاه الکترونیکی

فروشگاه اینترنتی

 

پیشنهاد روز

اوقات شرعی

اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
اوقات به افق :
۱۳۹۸-۰۵-۲۲
ویژه برنامه «پروانه کاغذی» در مشهد برگزار می‌شود

به مناسبت فرارسیدن عید قربان، ویژه برنامه «پروانه‌ کاغذی» ویژه کودکان در فروشگاه سجاد به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) برگزار می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، مدیرعامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) با بیان این خبر به خبرنگار ما گفت: این مراسم با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع یکشنبه 20 مرداد ساعت 20 در فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی به‌نشر واقع در بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر برگزار خواهد شد.

حسین سعیدی ادامه داد: در این ویژه برنامه، برنامه‌های آموزشی قصه‌گویی و کتابخوانی، بازی رنگ و آب، شعر و کاردستی با محوریت ایجاد نشاط و شادی، تقویت حافظه، حسن خیال‌پردازی، افزایش خلاقیت و تخلیه انرژی و هیجان در کودکان توسط مربیان برجسته اجرا می‌شود.

وی طرح «پروانه‌های کاغذی» را از جمله برنامه‌های تبلیغی ترویجی «در پناه کلمات» به‌نشر عنوان کرد و افزود: از ابتدای تابستان امسال، فروشگاه‌های امامت و سجاد به‌نشر برای سومین سال متوالی میزبان حضور کودکان در برگزاری برنامه‌های متنوع آموزشی و فرهنگی «پروانه کاغذی» هستند .

وی افزود: در این طرح برنامه‌های متنوعی از جمله کارگاه‌های قصه‌گویی خلاق به همراه نقاشی، اوریگامی، بازی‌های مهارتی و کاردستی ویژه کودکان 4 تا 10 سال روزهای پنج شنبه از ساعت 16 تا 18 اجرا می‌شود تا اوقات فراغت به یاد ماندنی را برای بچه‌ها به یادگار بگذارد.

مدیرعامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) ادامه داد: در این دوره‌های آموزشی سنا سنایی و مهدیه نهاوندی، مربیان برجسته حوزه کودک با توجه به کتاب‌های حوزه کودک و نوجوان به‌نشر به ارائه آموزش‌های قصه‌گویی، شعر و کاردستی به کودکان می‌پردازند.

سعیدی یادآور شد: در صورت استقبال خانواده‌ها و والدین، پروژه بازی درمانی و قصه درمانی ویژه کودکان نیز با حضور استادان برجسته این حوزه در فروشگاه‌های به‌نشر برگزار خواهد شد.

منبع
news.razavi.ir

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود