ورود به فروشگاه الکترونیکی

فروشگاه اینترنتی

 

پیشنهاد روز

اوقات شرعی

اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
اوقات به افق :
۱۳۹۸-۰۶-۱۴

آموزش احکام عملی دین در کتاب «قصه‌های احکام برای کودکان»

کتاب «قصه‌های احکام برای کودکان» با زبانی ساده به بیان احکام عملی دین به کودکان می‌پردازد که توسط به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) منتشر شده است.

به گزارش آستان‌ نیوز، ترویج معارف اسلامی و آموزه‌های اهل ‌بیت(ع) به ویژه امام رضا‌(ع) مأموریت اصلی انتشارات آستان قدس رضوی است و به‌نشر در این راستا آثار متعددی را برای مخاطبان جوان، نوجوان و کودک تولید کرده یا در دست تولید دارد که مجموعه۶ جلدی «قصه‌های احکام برای کودکان» یکی ازاین آثار است.

حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی دانشمند، نویسنده و شاعر کودک و نوجوان و پژوهشگر قرآنی با آگاهی از تأثیرگذاری روش قصه و داستان برای آموزش مفاهیم د‌ینی به کودکان، در این اثر سعی کرده حقایق و آموزه‏های دین را در قالب بهترین قصه‏ها، به زبان ىساده، جذّاب و قابل فهم براى کودکان بیان کند.

داستان‌های این مجموعه در فضای مدرسه و خانه، به شیوه پرسش و پاسخ بین معلم و دانش آموز و یا والدین و فرزندان روایت می‌شود، کودکان دراین مجموعه به ترتیب با احکام عملی دین از جمله نماز، تقلید، تیمم،غسل، قسم ، وقف، طهارت و نجاست آشنا می‌شوند.

در کتاب «قصه‌های احکام برای کودکان» تصاویری منطبق با داستان‌ها توسط مجید صابری‌نژاد تصویرگری شده است.

این مجموعه شامل کتاب‌های «روزی که ماه دلش گرفت»، «نمازهای کلاغی»، «جایزه پدربزرگ»، «از طلا به طوطی»، «به باغ نماز خوش آمدید» و «ملاقات با شیر» است که هر کدام از این کتاب‌ها در 24 صفحه در قطع خشتی و شمارگان هزار نسخه در قالب کتاب‌های پروانه ویژه گروه سنی 8 تا 10 منتشرشده و با قیمت 60 هزار ریال در فروشگاه‌های به‌نشر در مشهد و سراسر کشور در دسترس کودکان قرار می‌گیرد.

منبع
news.razavi.ir

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود