ورود به فروشگاه الکترونیکی

فروشگاه اینترنتی

 

پیشنهاد روز

اوقات شرعی

اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
اوقات به افق :
۱۳۹۸-۰۷-۱۶
در قالب سلسله نشست های تبلیغی-ترویجی«در پناه کلمات» انتشارات به‌نشر برگزار می شود؛

رونمایی از مجموعه «قصه های احکام برای کودکان» همزمان با روز جهانی کودک

مدیرعامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) از مراسم رونمایی از مجموعه 6 جلدی «قصه های احکام برای کودکان» همزمان با روز کودک به همت انتشارات به‌نشر و با مشارکت اداره‌کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در بزرگترین کتابخانه عمومی کشور در مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی به‌نشر، حسین سعیدی با اعلام این خبر افزود: مراسم رونمایی از مجموعه 6 جلدی «قصه های احکام برای کودکان» نوشته حجت‌الاسلام مرتضی دانشمند که توسط انتشارات به‌نشر برای کودکان منتشر شده است، در قالب سلسله نشست های تبلیغی-ترویجی«در پناه کلمات» همزمان با روز جهانی و هفته ملی کودک و با حضور نویسنده این مجموعه چهارشنبه 17 مهرماه در مشهد برگزار می شود.

وی ضمن تقدیر از همکاری و مشارکت اداره‌کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی برای هماهنگی و برگزاری این برنامه عنوان کرد: مراسم رونمایی از مجموعه «قصه های احکام برای کودکان» هفدهم مهرماه ساعت 9 صبح در کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد به عنوان بزرگترین و مجهزترین کتابخانه عمومی کشور واقع در کوی آب و برق، ضلع شمال غربی میدان صحیفه مشهد برگزار می شود.

سعیدی با دعوت از علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی برای حضور در این برنامه تصریح کرد: مجموعه 6 جلدی قصه های احکام برای کودکان تالیف حجت الاسلام مرتضی دانشمند  که در گروه کتاب های پروانه انتشارات به‌نشر ویژه کودکان به چاپ رسیده است، با زبانی ساده به بیان احکام عملی دین به کودکان می پردازد.

مدیرعامل به‌نشر با اشاره به این مجموعه 6 جلدی که تصویرگری آن را مجید صابری نژاد بر عهده دارد، ادامه داد: «به باغ نماز خوش آمدید»، «جایزه پدربزرگ»، «نمازهای کلاغی»، «از طلا به طوطی»، «ملاقات با شیر» و «روزی که ماه دلش گرفت» عناوین این مجموعه را تشکیل می دهند که با زبانی ساده و شیوا به بررسی احکام عملی نماز، وضو، طهارت، نجاست، تقلید، تیمم، غسل، پوشش، قسم، وقف و... برای کودکان گروه سنی هشت تا 10 سال می پردازد.

یادآور می شود: حجت‌الاسلام مرتضی دانشمند؛ نویسنده، شاعر کودک و نوجوان و پژوهشگر قرآنی، مولف آثار گوناگون ادبیات دینی برای کودکان و نوجوانان همچون «فرشته‌ای در زمین»، «نوجوانان می‌پرسند» پاسخ به پرسش های مذهبی نوجوانان، «از نزدیکانت آغاز کن»، «دعای گنجشک‌ها»، «امیران کوچک» و... می باشد.

علاقه‌مندان برای آگاهی از اخبار به‌نشر و مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره 30003209 یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق پیامرسان‌های بله و ایتا به آدرس behnashr@ نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.

مولف/نویسنده/عکاس
منبع
behnashr.razavi.ir

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود