ورود به فروشگاه الکترونیکی

فروشگاه اینترنتی

 

پیشنهاد روز

اوقات شرعی

اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
اوقات به افق :
۱۳۹۸-۰۹-۱۲
راویان عشق در سال های جنگ به دیدار مخاطبان خود می آیند؛

برگزاری مراسم رونمایی و خوانش کتاب «تا ابد با تو می مانم» در مشهد

مراسم رونمایی و خوانش کتاب «تا ابد با تو می مانم» خاطرات مریم مقدس؛ همسر سردار جانباز اکبر نجاتی در مشهد برگزار می شود.

مراسم رونمایی از کتاب «تا ابد با تو می مانم» به قلم مریم عرفانیان روایتی عاشقانه و ماندگار از همراهی همسری دلسوز در هشت سال دفاع مقدس و حکایتی ماندگار از لیلی و مجنون قصه‌ها اما در زندگی واقعی با مشارکت جمعی از سازمان های فرهنگی در مشهد برگزار می شود.

مراسم رونمایی از کتاب «تا ابد با تو می مانم» با حضور سردار جانباز اکبر نجاتی، مریم مقدس راوی اثر و مریم عرفانیان نویسنده کتاب چهارشنبه 13 آذر ماه ساعت 17 در سالن همایش های موسسه فرهنگی قدس واقع در بلوار سجاد، چهارراه گلریز برگزار می شود.

کتاب «تا ابد با تو می مانم» که توسط انتشارات به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) در سال 1398 روانه بازار کتاب شده و با استقبال خوبی از سوی مخاطبان رو به رو شده است در ژانر ادبیات دفاع مقدس بر مبنای روابط درون خانوادگی به شکل خاطره نوشته است و نوعی ادبیات شفاهی توسط نویسنده روایت می شود که زاویه اول شخص دارد.

«تا ابد با تو می مانم» در 26 فصل و 247 صفحه زندگی شیرزنی را به تصویر می کشد که عشق دنیوی مانع بندگی اش نشد و با اشک و آه عزیزترین دلبستگی اش را رهسپار میدان نبرد کرد.

«تا ابد با تو می مانم» ماحصل ساعت ها مصاحبه، هفته ها تأمل، ماه ها نوشتن و تدوین خاطرات مریم مقدس، به همت مریم عرفانیان گرداوری و تدوین شده است.

گفتنی است از مریم عرفانیان نویسنده ادبیات دفاع مقدس پیش از این کتاب «به وقت اردیبهشت» مروری بر زندگی شهید مدافع حرم «حسن قاسمی دانا» توسط انتشارات به‌نشر به چاپ رسیده است.فاتحان خرمشهر(تاصبح) روایت جانباز 70 درصد محمود باقرزاده، از نگاه من آخرین پرواز (مصاحبه با همسر شهید رضا خاک بین)، گرم‌ترین شب زمستانی)داستان کوتاه براساس خاطرات شهدا و... دیگر آثار این نویسنده دفاع مقدس را تشکیل می دهند.

منبع
behnashr.razavi.ir

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود