جدیدترین اثر به نشر در ژانر دفاع مقدس منتشر شد

روایت جنگ در دو جبهه متفاوت در کتاب «نوشانوش»

«نوشانوش»، جدیدترین اثر انتشارات آستان قدس رضوی، روایت کننده خاطرات جنگ در دو جبهه ایران و عراق است.
۱۴۰۰/۰۴/۳۱

به گزارش آستان نیوز، این اثر به قلم محمد محمودی نورآبادی از نویسندگان برجسته حوزه ادبیات پایداری و نویسنده آثار برگزیده «سرریزون»، «کاش چشمهایش دروغ گفته باشد»، «خنده زار»، «نبرد هِسجان» در جشنواره‌های، دوسالانه انتخاب کتاب سال دفاع مقدس، هفتمین جشنواره پاسداران اهل قلم، چهارمین جشنواره کشوری داستان انقلاب و دیپلم افتخار در پنجمین جشنواره ی کشوری به رشته تحریر درآمده است.
«نوشانوش»، بازگو گننده خاطرات جنگ در دو جبهه ایران و عراق است و روایت‌های جذابی از زندگی و خاطرات هشت جنگ تحمیلی دو رزمنده ایرانی و عراقی روایت می‌کند. در این رمان خاطرات و داستان‌های عاشقانه «عامر رشید» سرباز عراقی که دفترچه خاطراتش به دست رزمنده ایرانی علی شیر شفیعی می‌افتد، می‌خوانیم که در نوع خود جذاب و خواندنی است.

نوشانوش


در برشی از این رمان می‌خوانیم: «کاش میدانستم سربازان بعثی هم مثل ما شور و شوق جنگیدن دارند یا این که نه، با زور سرنیزه و از ترس جوخه‌های اعدام پای به میدان جنگ می‌گذارند؟ اصلا فارغ از ماجرای جنگ، همیشه دوست دارم بدانم رقیب چگونه دنیایی دارد و برایم چه جور نقشه‌هایی می‌کشد؟ مثل همان وقت‌هایی که با تیم‌های رقیب قرار مسابقه‌ی فوتبال می‌گذاشتیم و شب می‌افتادم توی رختخواب و به حریف و برنامه‌هایش برای بازی فکر می‌کردم».
این اثر توسط به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) در تیراژ هزار نسخه و قطع رقعی منتشر شده و با قیمت 38 هزار تومان در دسترس علاقه‌مندان به داستان‌های جبهه و جنگ قرار دارد

منبع:
https://news.razavi.ir
پیوست:
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
دانلود رایگان

نرم افزار اندرویدی کتابخوان به نشر

آدرس:

مشهد- بلوارسجاد-خیابان میلاد - بین میلاد2و4 - به نشر (انتشارات استان قدس رضوی)

تماس با واحد پشتیبانی:
05137652008
پست الکترونیک:
behnashr@gmail.com